Çalışma Saatlerimiz: Pzt - Cmt : 08:00 - 20:00
Hakkımızda

Beren Estetik ve Güzellik Merkezi, her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.


Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Lazer Epilasyon, 3D Mikroblading Kıl Tekniği, Cilt Bakımı (Ozon Tedavisi), Cilt Leke Tedavisi, Kimyasal Peeling, Masaj, Relax Masajı, Sırt Masajı, İpek Kirpik, Porselen Makyaj, Kaş Alımı (Ölçülü Alım), Selülit Masajı (Vakumla), Sir, Zayıflama, Radyo Frekans Zayıflama - Lenf Direnaj, Radyo Frekans Yüz Ütüleme, Dr.Pen, Mezoterapi (Kellikle Mücadele), Kalıcı Oje alanlarında bakım hizmetleri verip tanınan bir merkez haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.


Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve Kampanya seçenekleri ile Beren Estetik her zaman uğrayabileceğiniz bir merkez durumundadır.


İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sizleri de merkezimize bekleriz…

beren estetik

Bakım, gizli kalmış güzellikleri yansıtır...

Beren Estetik Güzellik Merkezi

İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, sizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Online Randevu

Online Randevu sistemimiz ile kolayca randevu alabilir, işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Mutlu Müşteri

Alacağınız hizmet ile ilgili her zaman en iyi sonuca ulaşıyoruz ve müşterilerimizi güler yüzle uğurluyoruz.

Kolay Ulaşım

Bizimle iletişime geçmek çok kolay! Bize numarınızı bırakabilir, sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Siz de Online Randevu ile işlemlerinizi yaptırabilirsiniz!

Randevu Al